Hizmetlerimiz

Yatırımlarınızı ve başarılarınızı çözümlerimiz ile güçlendirerek rakiplerinizden ayrışmanızı sağlıyoruz. Reel piyasa ekonomisi dinamiklerini sahip olduğunuz özellikler bazında değerlendiriyor, uygulanabilir çözümler üretiyoruz.

Bütünleşik sistemler, Yazılım uygulamaları, Donanım çözümleri, Tasarım hizmetleri, Uygulama projeleri, Yönetim hizmetleri ve Danışmanlık desteği başlıkları altında gerekliliklere uygun bütünleşik yaklaşımlar sunuyoruz.

Hepsi
Bütünleşik sistemler
Yazılım
Donanım
Tasarım
Uygulama
Yönetim
Danışmanlık
SEO

Yeni nesil stüdyo sistemi

Uzak bağlantı teknolojilerinin hiç olmadığı kadar hızlı değiştiği günümüzde, YENİ NESİL STÜDYO SİSTEMİMİZ ile tüm bağlantı yöntemlerini yepyeni bir boyuta taşıyoruz.

Devamı
SEO

Çevrimiçi ve Hibrit Etkinlik

Geleneksel sempozyum, konferans gibi etkinlikliklerin sistemlerindeki uzmanlığımızı, günümüz teknolojisi ile birleştirerek kongre, sempozyum, eğitim ve destek webinarlarını çevrimiçi ve hibrit olarak hayata geçiriyoruz.

Devamı
SEO

Platform Webinar

Yeni gerçekler ile hayatlarımıza beklediğimizden hızlı entegre olan uzaktan iletişim seçeneklerinden birisi webinar. Geliştirdiğimiz "Platform Webinar" ve kendi server altyapımız ile webinarlar hiç olmadığı kadar kolay, hiç olmadığı kadar verimli.

Devamı
SEO

E-Kartvizit

Basılı kağıt kartvizitlere alternatif ya da tamamlayıcı bir unsur olarak e-kartvizit tam sizlik. Yenilikçi yaklaşımlarımızın en son örneklerinden.

Devamı
SEO

E-ticaret

Sürekli geliştirdiğimiz altyapımız ile kolayca e-ticarete adım atabilirsiniz. Tüm pazaryerleri ve ERP sistemlerine entegrasyon seçeneklerimiz ve sanal ödeme sistemlerine tam entegre panelimiz ile hızlı çözüm.

SEO

Kurumsal/Bireysel internet sitesi

İster kurumsal kimliğinize uygun isterseniz bireysel kullanımıza yönelik internet sitesi için aklınızdaki tüm seçeneklerde sizi yansıtan tasarımlar ile internette yerinizi alın.

SEO

Landing/Mikro site

Ürün lansmanı ya da proje tanıtımı için jenerik internet sitesi ihtiyaçlarınızda hedefinize yönelik çözümler ile her zaman yanınızdayız.

SEO

IOS / Android mobil uygulama

IOS ve Android mobil uygulamalar ile veri yönetiminden jenerik kullanıma tüm ihtiyaçlarınıza uygun uygulama geliştirme ekibimiz ile sizde rakiplerinizden ayrışabilirsiniz.

SEO

E-posta aktif imza

Alışılagelmiş e-posta imzalarından hem tasarım hem de kullanış olarak tamamen farklı bir yaklaşım. Mobil cihazlara tam uyumlu, her e-postanızda aktif bağlantılar içeren bulut tabanlı imza uygulaması.

Devamı
SEO

Sanallaştırma

Gelişen teknolojinin bir parçası olan sanallaştırma ile maliyetleri azaltırken verimi yükselterek avantaj sağlar.Azure, AWS, vmware gibi global liderlerinden çözüm ortaklığı.

SEO

Veri Depolama

Bilişim mimarilerinin esnekleşmesi ve farklılaşması, depolama çözümlerine de yansımış uzak replikasyon, anlık kopya, cluster mimariler gibi teknolojileri tüm ölçekteki firmalar için kullanılabilir duruma getirdi. Aynı sistem üzerinde bütün kurumun verisi toplanarak verinin güvenliği, erişilebilirliği ve yönetilebilirliği güvence altına alınıyoruz.

SEO

Hyper-Converged

Hyper Converged Infrastructure (HCI),türkçe çevirisi ile Hiper Bütünleşik, geleneksel “donanım tanımlı” sistemlerin tüm öğelerini sanallaştıran, yazılım tanımlı bir BT altyapısıdır. HCI, en azından sanallaştırılmış bilgi işlem (hiper yönetici), sanallaştırılmış SAN (yazılım tanımlı depolama) ve sanallaştırılmış ağ (yazılım tanımlı ağ) içerir. Klasik Veri Merkezi anlayışından tamamen farklı olarak kolay yönetilebilir, düşük maliyetli ve çok daha esnek bir yapıdır. Tek uygulama içerisinde Storage, Server, Sanallaştırma, Backup ve Disaster Recovery çözümlerini sunabilir.

SEO

IP Kamera

IP kameralar görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı oldukları ağ ortamı yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcıların lokal ağ yada internet üzerinden bunlara ulaşmalarını sağlayan kameralardır.İster bireysel ister kurumsal tüm izleme ve takip ihtiyaçlarınız için IP kamera sistem tasarımı ve kurulumu hizmetleri sunmaktayız.

SEO

Sistem odası

Sistem odası, ana bilgisayar sistemlerini ve iletişim, veri depolama gibi onunla ilişkili bileşenleri barındıran birimdir. Sistem odalarının temel amacı verilerin güvenli ve sürekli ulaşılır, uygulamaların kesintisiz çalışır olmasını sağlamaktır. Her ölçekte sistem odası çözümlerimiz ile güvenli çözümler üretiyoruz.

SEO

Ağ erişim kontrol

Ağ erişimi kontrolü için firewall ve pekçok diğer seçenek ile günümüz dinamik ağlarındaki savunmasız ve tehlike altındaki uç noktakarın oluşturduğu riskleri azaltıyoruz.

SEO

Kurumsal kimlik

Kurumsal kimliğinizi tecrübeleriniz ile sektör dinamiklarini harmanlayarak baştan yaratıyoruz.

SEO

Etkinlik

Lansman, eğlence, ticari, sosyal faaliyet gibi tüm etkinlinlik türlerinde ihtiyacınız olan tüm unsurların projelendirme, tasarım ve üretimi.

SEO

Fuar

Ticaretin değişmezlerinden fuarlar. Geleneksel tasarımlardan, futuristik dizaynlara ihtiyacınız olan tüm çözümlerde. Dinamik,statik, taşınabilir ya da kalıcı tüm seçenekler ile optimum çözümler.

SEO

Renovasyon

Yaşam alanlarından, showroomlara, fabrikalardan müzelere tüm mekanlar için doğru bakış açısı ile tasarımdan, planlamaya, hazırlıktan uygulamaya anahtar teslim çözümler.

SEO

Sosyal medya yönetimi

Kurumsal tanıtım ve marka bilinilirliği için, alanlarında uzman ekibimiz ile aylık yönetim, planlama, reklam ve tüm süreçlerin yönetiminde iş ortaklıklarımızı sürdürüyoruz.

SEO

İş geliştirme

İşinizin detaylarında vakit kaybetmeden ticari faaliyetlerinizi geliştirmeye odaklanın. Dijitalleşme, kontrol mekanizmaları ve verimlilik yönetimi ile işiniz, işimiz.

SEO

Süreç yönetimi

Proses akış sorunlarının eliminasyonları, proje fizibilite ve stratejik yol haritası planlaması ve daha pek çok detay ile süreç yönetiminde güvenilir partnerlik.

SEO

Yönetim danışmanlığı

Görevleri yeniden formüle etmekten, varlık bazlı maliyet analizlerine kadar tüm detayları ile işletmenizdeki süreçlerin yönetimleri konusunda size ve çalışanlarınıza danışmanlık desteği.

SEO

Hukuk danışmanlığı

Ticaret hukuku alanında uzman, şirketinizin ve varlıklarınızın hukuksal güvencesi ve sorunların giderilmesi destekleri ile uzman avukat kadromuz.

SEO

Finans danışmanlığı

Varlık değerleme, faaliyet bazlı maliyet analizi ve tüm uzman finansal ihtiyaçlarınız için doğru adres.