Yeni nesil stüdyo sistemi

Danışmanlık verdiğimiz tüm kişi ve kuruluşlara inovasyonu ve değişimleri yakından takip etmelerini raporlarken kendi bünyemizde bunu gerçekleştirmememiz mümkün değil. Bunun sonucu olarak dünyada bir ilk olan yeni nesil stüdyo sistemini geliştirdik. Yeni nesil stüdyo sistemi tüm telekonferans yazılımları ile entegre çalışabilen uzaktan bağlantı çözümümüzün yeni adı. Uzak bağlantı teknolojilerinin hiç olmadığı kadar hızlı değiştiği günümüzde, YENİ NESİL STÜDYO SİSTEMİMİZ ile tüm bağlantı yöntemlerini yepyeni bir boyuta taşıyoruz. Videokonferans stüdyo sistemimiz evrensel ve genişletilebilir altyapısı ile yaygın olarak kullanılan video konferans yazılımları ile uyumlu çalışmaktadır. Zoom, Google Meet, Microsoft Teams, Skype başlıca örnekleridir. Üçüncü parti video konferans programları yerine internet sitenize ya da yeni bir mikrosite altına entegre kurumsal kimliğinize uygun arayüz tercih edebilirsiniz. Bunun için de bizim video konferans yazılım altyapımızı sizin yapınıza entegre edebiliriz.


Yeni nesil video konferans stüdyo sistemi nedir ?

Evinizde ya da kuruluşunuz içerisinde yaptığınız telekonferans görüşmelerde alışılagelmiş toplantılara en yakın deneyimi sunan stüdyo sistemidir.

Bu sistem temelde bir merkez istasyon ve sistemi kontrol ettiğiniz klavye, akıllı klavye ve ses aktarımı için kullanılan kulaklık ve mikrofon uzantılarının birleşimidir. Telekonferans görüşmelerinizi mobil bir cihaz ya da laptop gibi bir bilgisayar yerine bu sistem ile yapıyorsunuz. Sistem içerisinde telekonferans görüşmeler ve çok daha fazlası için gerekli tüm donanımları ve yazılımları içermektedir. Tek seferlik bir yatırım ile sahip olduğunuz bu stüdyo altyapısı sayesinde kendinize ait bir bağlantı sisteminin süresiz kullanım imkanına sahipsiniz.

Neredeyse bir Televizyon stüdyosunun tüm imkanlarına sahip olan bu sistem, TV stüdyolarının aksine tek kişi tarafından kontrol edilmektedir. Reji, kameraman gibi ek görevlilere ihtiyaç duymaz. Akıllı klavye ile hemen hemen tüm işlevleri tek tuşa basarak kullanabilirsiniz.Laptop ya da mobil cihazlardan yapılan telekonferans görüşmelerin aksine interaktivite ve kullanım alanları çok daha gelişmiştir.

Birebir göz temasını sağlarsınız. Günlük rutinlerinizi telekonferans görüşmeye taşıyabilirsiniz. Bir kağıda yazdığınız yazıyı ya da çizimi cihazın kamerasına göstermek zorunda değilsiniz. Odak alanı kameraları ile dilerseniz masaüstü alanlarınızı telekonferans görüşmeye iletebilirsiniz. Sahip olduğu yüksek kaliteli kamera altyapısı sayesinde farklı açı ya da odak uzaklığındaki noktalar arasında tek tuşla geçiş yaparak kullanım esnekliği sağlarsınız. Çoklu toplantılarda farklı katılımcıların konuşmaları sırasında TV stüdyolarında olduğu gibi kamerayı o kişiye tek tuşla çevirebilirsiniz.

Nerelerde kullanılır ?

Sistemin modüler yapısı sayesinde hemen hemen tüm alanlara farklı çözümler sunmaktadır.

Evden çalışanlar için ev modüllerinden, yüzlerce metrekare büyüklüğündeki showroom alanlarına kadar geniş bir kullanım imkanı mevcuttur.

Başlıca kullanım alanları;

Eğitim kuruluşları için hibrit sınıf uygulamaları

Medikal kuruluşlar için uzaktan muayene uygulamaları

Yönetim kurulu salonları

Makam odaları

Webinar uygulamaları

Workshop (atölye) uygulamaları

Her boyutta toplantı odaları

Sanal fuar katılımları için sanal ya da hibrit fuar alanları

Uzaktan etkinlik düzenlemeleri

Onlarca farklı modülü ve genişletilebilir ve geliştirilebilir altyapısı sayesinde değişen ihtiyaçlarınızda sistemi değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda modül ekleme uygulaması ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretirsiniz.

Birebir göz teması, yüksek kaliteli ses ve görüntü iletişimi ve ihtiyacınıza yönelik çözümleri ile başka hiçbir sistemle sahip olamayacağınız gerçek toplantı ve görüşme deneyimine sahip olursunuz.

Bağlantılarınızda görüntüler bir sahne çerçevesi içerisinde yayına gider böylelikle uzak bağlantılarınızda kurumsal kimliğinizi pekiştirirsiniz.

Tek bağlantı içerisinde tek bir kameranın görüntüsünü bağlantıya iletebilirsiniz. Buna ilaveten TV kanallarının yayınlarında kullandığı gibi birden çok kameranın görüntüsünü bir çerçeve içerisinde yayına verebilirsiniz. Ya da bir kamera görüntüsü yanında video, sunum gibi ek gösterimleri sağlayabilirsiniz. Sunduğu seçenekler sizin ihtiyaçlarınız ile sınırlıdır. Tüm sahne planları sizin ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler arasından seçilir ve uygulanır. Neredeyse sınırsız seçeneğe sahipsinizdir. En önemlisi de tüm bunları hiçbir bilgisayar bilgisine sahip olmadan kullanabileceğiniz basitlikte size sunmasıdır.

Yeni nesil stüdyo sistemimiz aslında pekçok disiplini bir araya getiren bir anlayışı temsil ediyor. Hazır video konferans kameralarının kısıtlı imkanlarının aksine, çoklu görüntü, yayın çeçeveleri gibi çok daha esnek ve uyarlanabilir yüzlerce özelliğe sahiptir. İlaveten, tek kullanıcılı sistemlerden, binlerce kişilik toplantı salonlarına kadar genişletilebilir altyapı ve donanımsal özelliklere sahiptir.Ek görüntülüme modüllerinden kafa kamera modüllerine dek yüzlerce farklı geliştirme modülüne sahip benzersiz bir omurgada tasarlanmıştır.

Bu sayede bireysel kullanım modellerinden, medikal, hastane, okul, toplantı odası, webinar salonları, kamu kurumları meclis salonları, fuar alanları, ticari showroom mekanları gibi sayısız farklı uyarlanmış kullanım alanı mevcuttur. Neredeyse tüm ihtiyaçlara uyarlanabilir temel yapısı ve ilave modülleri ile size sadece ihtiyacınızı belirlemek kalıyor. Yeni nesil stüdyo sistemi ile geleneksel yöntemlere mümkün olan en yakın deneyimde görüşme sağlayabilirsiniz.

Diğer ürün ve hizmetlerimiz gibi bu hizmetimizi de hem bizden hem de işortaklarımızdan alabilirsiniz. Aşağıda yer alan "Sipariş" butonunu kullanarak, talebinizi iletmeniz durumunda, ilgili ekip arkadaşımız size ulaşarak yardımcı olacaktır.