E-Kartvizit
Geleceğin kartviziti

E-kartvizit sahibi olmak çok kolay. E-kartvizitinizde yer almasını istediğiniz bilgileri iletmeniz yeterli.
Toplantılardan, video konferanslara, yakındaki ve uzaktaki herkesle paylaşın. Akıllı, kolay, kullanışlı.Akıllı E-Kartvizit.
Müşterilerinizin dijital ilham kaynağı olun.

Çoğu kartvizit asla bir telefon rehberine kaydedilmez. Müşterilerin ihtiyacı olduğunda kartvizitinizi bulma ihtimali yok denecek kadar azdır. Toplantı sonrası çöpe atılan bir kağıttan ibarettir. Her zaman, her yerde erişilebilen dijital bir ürüne geçiş yapın. Potansiyel iş ortaklıkları ihtimalini güçlendirin.

Geleneksel kartvizitlerde sunduğunuz tüm bilgileri ve daha fazlasını karşınızdaki ya da uzaktaki kişilere ulaştırabileceğiniz benzersiz bir deneyim.

Bıraktığınız ilk izlenim son derece kurumsal ve etkileyici olur. Karşınızdaki kişi bilgilerinizi telefonuna otomatik kaydedebildiği için size ait bilgileri kaybetme ihtimali ortadan kalkar. Geleneksel kartvizitlerde paylaşabileceğiniz bilgiler sınırlıdır. Burada ise seçenekleriniz çok fazladır.

Müşterilerinize ulaşmanın en kısa yolu cep telefonlarından geçer

Paylaşım seçeneklerimizi kullanın ve E-Kartvizitinizi müşterileriniz ve arkadaşlarınızla paylaşarak markanızı viral hale getirin. İletim için pek çok seçenek bulunmaktadır. İstediğiniz bilgiler kartvizit alışverişi yapmadan temassız olarak karşınızdakine iletilir.

E-Kartvizitinizi herhangi biriyle paylaşmak istediğinizde;

*NFC teknolojili aksesuarlarınıza telefonlarını dokundurabilirler

NFC özellikli aksesuarlarınızda yer alan QR kodu okutabilirler

Kartınızı açıp QR kodu gösterebilirsiniz

Kartınızda yer alan paylaş butonlarınızı kullanabilirsiniz

Aynı zamanda e-kartvizitinize ait bağlantıyı aktif e-posta imza ürünümüz içerisine entegre ettirerek, yolladığınız her e-posta içerisinde kartvizitinizi de iletebilirsiniz.

*NFC teknolojisi temassız kredi kartlarının kullandığı teknolojidir.NFC özellikli aksesuarlarımız:

Key-Tag

Hakiki deri anahtarlıkRing-Tag

Hakiki deri anahtarlık

Phone-Tag

Telefon arkasına yapıştırılan etiket

Metal Digital Card

Özel dizayn metal kart

Bulut tabanlı. Herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yok.

Ne siz ne de müşterileriniz mobil cihazlarına herhangi bir uygulama kurmak zorunda değildir. Bu sayede kurumunuza ait cihazlarda herhangi bir güvenlik protokolüne takılma ihtimaliniz bulunmaz.

Etkileyici miktarda bilginizi aktarma seçeneği

Her yerden ve her zaman paylaş

Her zaman cebinizde, asla bitmez ve yıpranmaz

Kendinizi bir kartvizitle daha önce hiç mümkün olmayan şekillerde ifade edin

Nasıl kullanacağım ?

1.E-Kartvizitinizde yer almasını istediğiniz bilgileri bize iletin

2.Size özel hazırlanan kartla ilgili mesaj alacaksınız

3.Gönderilen bağlantıyı tıklayın ve kullanmaya başlayın

*Kullanıcılarımızın, kartı mobil cihazlarının ana ekranına kaydetmelerini öneriyoruz, bu sayede kolayca erişilebilir ve başkalarıyla paylaşılabilir

E-kartivizit kullanım detaylarını detaylı incelemek için tıklayınız.


E-Kartvizitim hangi bilgileri içerebilir ?

Cep telefonu
Sabit telefon
Whatsapp
Faks
E-posta
Adres
Geo lokasyon bilgileri
Sosyal medya hesap bağlantıları
IBAN bilgisi
Kripto para cüzdan bilgileri
Kurumsal bilgiler
Ve daha yüzlerce seçenek

İnteraktif yapısı sayesinde sunduğunuz tüm bilgiler pasif bilgiler olmaktan çok uzaktır. Size ulaşmak isteyen kişi tüm bilgilerinize tek tıkla ulaşabilir. Tek tıkla sizi arayabilir, whatsapp mesajı atabilir, iş adresinize tıklayarak direk navigasyonu çalıştırabilir, sosyal medya hesabınıza tıklayarak doğrudan profilinize gidebilir.

Telefon numaranız ya da e-posta adresiniz gibi değişen bir iletişim bilginiz mi var, e-kartvizitiniz ne bunlara ne de kullandığınız mobil cihaza bağlı değildir. Bulut teknolojisi sayesinde her zaman erişilebilir durumdadır.

Bize ulaşarak değişiklik talebinizi iletin. Değişiklik sonrası Paylaş seçeneklerimiz ile istediğiniz yöntem ile tüm kontaklarınıza E-Kartvizitinizi iletin. Hepsi bu kadar.

Rehberinizde çok sayıda insan var ama çoğu kişide sadece adınız ve numaranız kayıtlı. E-kartvizitinizdeki sosyal medya bağlantılarınızın ya da e-posta adresinizin herkesin rehberinde kayıtlı olmasını sağlamak çok kolay. Paylaş seçeneklerimizden istediğiniz yöntem ile tüm kontaklarınıza “Rehber Kişi Kartınızı” iletin. Gönderdiğiniz bağlantıyı onaylayan tüm kişilerin rehberine E-Kartvizitinizdeki tüm bilgiler tek kart altında kaydolsun. Artık size ait tüm bilgiler ilettiğiniz kişilerin rehberine kayıtlı.

E-Kartvizit Seçeneklerimiz

STANDART PRO

Sürekli kartvizit harcaması yapmanıza gerek kalmaz

Kısıtlı bilgiler yerine sınırsız bilginizi karşınızdaki kişiye iletmeyi seçebilirsiniz

Yanınıza almayı unuta ya da bitme derdinden kurtulursunuz

Temassız iletim seçenekleri ile yeni gerçekliğe uygun

Kurumunuza ya da size ait diğer yazılım altyapılarına tam enteger edilebilir yapı

Bitcoin gibi kripto para birimlerine ait cüzdan bilgilerinizi hatasız iletme seçeneği ile ödeme alma konusunda hayatınızı değiştirir

Tek seferlik maliyet ile sürekli harcama yapmanıza gerek kalmaz

Ne sizin ne de karşınızdaki kişinin uygulama indirmesine gerek yoktur. Sadece NFC teknolojisine bağlı olmayan sınırsız iletim seçenekleri ile neredeyse tüm akıllı telefonlar ile uyumludur.Sabit dizaynın yanında kurumunuza ya da size özel tasarım hazırlanması seçeneği ile kurumsal kimlik yapınızla tam uyumludur. Sabit seçeneklerle kısıtlı değilsinizdir. Sizin ihtiyaçlarınıza özel tam uyarlanabilir ve geliştirilebilir altyapıya sahiptir. Tüm tasarımlarımızda olduğu gibi, altyapıda sınırsız esnekliği ön planda bulundururak tasarlanmış responsive dizayndadır. Cihazınıza herhangi bir yükleme yapmadığınız için, kurum içi firewalli güvenlik önlemleri ya da kısıtlamalara takılarak sistemin çalışmasını engelleyici herhangi bir unsur barındırmamaktadır. Çalışma prensibi bulut tabanlı olduğu için cihazlarınızdan bağımsız veri kaybı ihtimali olmayan kullanım özgürlüğüne sahiptir.

Diğer ürün ve hizmetlerimiz gibi bu hizmetimizi de hem bizden hem de işortaklarımızdan alabilirsiniz. Aşağıda yer alan "Sipariş" butonunu kullanarak, talebinizi iletmeniz durumunda, ilgili ekip arkadaşımız size ulaşarak yardımcı olacaktır.