Çevrimiçi ve Hibrit Etkinlik

Geleneksel sempozyum, konferans gibi etkinlikliklerin sistemlerindeki uzmanlığımızı, günümüz teknolojisi ile birleştirerek kongre, sempozyum, eğitim ve destek webinarlarını çevrimiçi ve hibrit olarak hayata geçiriyoruz.

Toplantı temalarının ekran tasarımları olarak ayarlandığı, kongre boyunca ekibimizin toplantı ve salon yönetimlerini yaptığı, katılımcı ve katılım sürelerinin raporlandığı pekçok detay ile geleneksel etkinlikleri aratmayacak detayları ile mesafelerin insanları ayıramadığı bir ortam yaratılır.


Geleneksel bir etkinlikteki gibi simultane tercüme ile dil seçeneği açabilirsiniz. Katılımcı ve konuşmacıların arasındaki mesafeyi yok eden, etkileşim unsurlarının maksimize edildiği bir altyapı kurgusuna sahiptir.Yüksek kalitede, güvenli ve kesintisiz bağlantı ile yapılan yayınları dünyanın her yerinden bir araya gelenler katılabilir. Kesintisiz ve yüksek kalite yayın için altyapımız kendi media serverlarımızda tutulmaktadır. Tüm sistem yüksek bant genişliğine sahip, uzun yılların deneyimleri ile geliştirilmiş, kesintisiz iletişim için kurgulanmış yedekli hatlar ve enerji back-up'ları ile desteklenmektedir.

Keypad ve anketli oturumlar, eş zamanlı oturum seçenekleri, senkron, asenkron oturum düzenleri gibi tüm detayların bilişim ve geleneksel kongrelerdeki tecrübe ve bilgi birikimimizin birlikteliği ile oluşturulmuştur.Tüm yayınlar kaydedildiği için, etkinlik sonrası oturum yayınları hak sahiplerine iletilmektedir. İstenirse, tekrar izleme için talep edilen sürelerde yayınların tekrar izleme için barındırılmaya devam edilmesi mümkündür. Yayınların oturumlara ve konuşmacılara göre bölümlere ayrılarak indekslenmesi ve gerekli video düzenlemeleri ile hak sahiplerine ulaştırılması, böylelikle eğitim amaçlı video olarak kullanılması da mümkündür.

Canlı yayın sırasında katılımcı bilgisinin gerçek zamanlı takibi mümkündür. Böylece doğru zamanda, doğru adımı atarak etkinlikteki etkileşimi artırabilirsiniz. Altyapımız sayesinde en yüksek güvenlik seviyesindeki media server'larda, SSL sertifikalı olarak yayın gerçekleşir. Yayınlarınızın nerede olduğunu gerçekten bilirsiniz. Bu sayede geçerli KVKK uyarınca kullanıcı verilerini ülke dışına çıkarmadan etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimiçi ve Hibrit etkinlikler için de yapılacak geleneksel oturumlarda kullanılan yazılımımıza tam entegre çalışan sistemimiz ile en üst düzey deneyimi elde edersiniz.

Gerçek zamanlı raporlama

KVKK tam uyum içerisinde ülke içerisinde yerleşik media serverlar

Geleneksel etkinliklerdeki keypad gibi ek özellikler.

Yayın süresince yayını yöneten teknik ekibimiz

Kontrollü üyelik sistemimiz ile aynı şifre ile 2 kişinin girişinin engeli

Etkinliğinize özel hazırlanan internet sitesi ile ek hiçbir yatırıma ihtiyaç duymadığınız teknoloji

İzleyiciler herhangi bir çevrimiçi video konferans yazılımına ihtiyaç duymadan doğrudan size özel hazırlanan internet sitesi üzerinden yayını izlemeleri.

Çevrimiçi ya da hibrit etkinlikler, geleneksel versiyonlarındaki gibi uzman kişiler tarafından takip edilip yönetilmelidir. Bu sayede yayında olası aksaklıklarda en kısa sürede müdahale ve sorun çözümü mümkündür. Reji ekiplerimiz yayın öncesinden başlayarak yayın sonuna dek tüm oturumu yönetmekte, konuşmacılara aynı bir TV stüsyosu reji çalışanı gibi destek vermekte ve yönlendirmektedir. Benzer modelde çalışan kuruluşların aksine,sunucularımız tamamen kendimize ait fiziki sunucular olup, TİGER3 Standardında güvenlikli ve S.S.L Sertifikalı, Yazılımlarımız *ISO 9001, *ISO/IEC 27001 ve *ISO 10002 Sertifikalarına sahiptir. Bu sayede kesintisiz yüksek kaliteli yayın ve oturumlar elde edersiniz.

Diğer ürün ve hizmetlerimiz gibi bu hizmetimizi de hem bizden hem de işortaklarımızdan alabilirsiniz. Aşağıda yer alan "Sipariş" butonunu kullanarak, talebinizi iletmeniz durumunda, ilgili ekip arkadaşımız size ulaşarak yardımcı olacaktır.