E-posta aktif imza

Alışılagelmiş e-posta imzalarından hem tasarım hem de kullanış olarak tamamen farklı bir yaklaşım. Mobil cihazlara tam uyumlu, her e-postanızda aktif bağlantılar içeren bulut tabanlı imza uygulaması.

Standart e-posta imza seçenekleriniz çok kısıtlıdır. Düz metin imza tasarımlarında kurumsal imajınıza uygun içerik üretmeniz mümkün değildir. Bununla birlikte e-posta iözası içerisine ekleyeceğiniz görseller büyük ihtimalle e-posta istemcileri tarafından engellenecek ya da yüklenmeyecektir. Aktif e-posta imza hizmetinde ise teknik olarak imzanız içerisine herhangi bir görsel eklemezsiniz. Bununla birlikte kurumsal imzajınıza uygun dilediğiniz tasarımı kullanabilirsiniz.


E-posta imzanıza kurumsal kimlik yapınız içerisinde tasarlanan metin, görsel ve diğer tüm detaylar bulut sunucularımızda tutulduğu için e-posta istemcilerinin otomatik görsel yüklemeyi engellemelerinden kurtulursunuz. Aynı zamanda e-postalarınız içerisinde görsel yüklü olmadığı için her e-postada ilettiğiniz dosya boyutları küçülür, veri trafiği azalır ve gereksiz iletimlerin önüne geçersiniz.

Sahip olduğunuz doğru dizaynın e-postalarınızda iletilmesi avantajının yanında pasif bir iletimin çok ötesinde bir deneyim sunarsınız. E-posta ileitm ve alımlarının hızlıca mobil cihaz ağırlıklı olduğu bir yönelim gerçekliğinde, ilettiğiniz e-posta imzalarının da aktif kullanılabilir olması da önem kazanmaktadır.E-posta imzanızda yer alan tüm bilgiler tek tıkla ulaşılabilir dizayn edilmektedir. Ötneğin telefon bilginize tıklandığında otomatik aranma, geo lokasyon bilginize tıklandığında otomatik yol tarifi gibi. Bağlantı ve yönlendirmeler sabitlenerek bulut sunucularda saklandığı için bilgilerin karşıdaki mobil cihazda yanlış okunması ve yürütülmesinin önüne geçilir. Aynı zamanda teknolojisi gereği sahip olduğu dizaynlar benzersiz olup geleneksel metin ve görsel yükleme işleminin elde edemeyeceği görsel dizayn ve bütünlükleri ile kurumsal imajınızı bir üst seviyeye taşır

Ekte görsel dosya iletimi olmadığı için veri iletimi azalır ve hızlanır

Alıcıların e-posta istemcilerinin ekleri yüklememesi sebebiyle eksik imza iletimi gerçekleşmez. Tüm imzanız her zaman iletilir

Aktif arama, e-posta butonları ile mobil ağırlıklı dünyaya adapte yeni nesil bir e-posta imzanız olur

Bulut tabanlı yapısı ile tasarım seçenekleri sınırsızdır, herşeyiyle sizi yansıtacak dizaynlar elde edilir

Responsive dizaynı ile alıcı cihaz ekran boyutuna kendini adapte eder, küçük ekranlı bir mobil cihaz ile bilgisayarda görünüm kalitesini optimize eder

Ekte görsel dosya iletimi olmadığı için mobil cihazlardaki görsellerin ön ayar olarak yüklenmediği e-posta istemcileri nedeniyle imzanız kesintili ve eksik görünmez, tüm tasarımı her zaman her cihaza iletirsiniz. Bu sayede size ve kurumunuza ait imaj ve bilgilendirme her zaman sizinledir. Bulut tabanlı olduğu için mobil cihazlarınız ya da bilgisayarınızdan bağımsız yapısı ile cihaz değişimlerinde yeniden tasarım ihtiyacını olmaz.

Diğer ürün ve hizmetlerimiz gibi bu hizmetimizi de hem bizden hem de işortaklarımızdan alabilirsiniz. Aşağıda yer alan "Sipariş" butonunu kullanarak, talebinizi iletmeniz durumunda, ilgili ekip arkadaşımız size ulaşarak yardımcı olacaktır.