Sıkça sorulan sorular

İnovasyon temelinde çalışmanın pekçok keyifli özelliği var. Ancak yaptıklarımızın alışılmış şeyler olması ve kolayca anlaşılması sahip olmak istediğimiz bir özellik değil. Sürekli yenilik için çalışmak, topluluklar arası interaktiviteyi artırmak, hayatı kolaylaştırmak, süreçleri iyileştirmek ve daha bunun gibi pekçok çalışmamızda sürekli olmayanı yapmaya, hem kendimizi hem iş ortaklarımızı geliştirmeye çalışıyoruz. Sürecin parçası olarak da bu yenilikleri önce anlatmak, sonrasında anlaşılmak ve hayatı kolaylaştırmak geliyor. Aşağıda sıkça sorulan sorulardan bazılarını sizler için belirttik. Aşağıda cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

" info@vtsconnection.com "


Tabs

İzmir Türkiye merkezli bir şirketiz. İletişim sayfamızda tüm adreslerimize ulaşabilirsiniz. Merkezimiz İzmir olmakla birlikte İstanbul ofisimiz ve ABD ile Malta'da partner şirketlerimiz mevcut.

Temel değerimiz, "Bütünleşik Yaklaşım" olarak tanımladığımız bir felsefe. Bu çerçevede çalışmanın gerçek çözümlere ulaşmanın en doğru yöntem olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle farklı disiplinlerden takım arkadaşlarımız ile sorunlara çok farklı bakış açıları ile yaklaşıp değerlendirmede bulunuyoruz. Bu yaklaşımımız nedeniyle çok farklı disiplinlerde hizmetlerimiz bulunuyor.

Video konferans görüşmeler için bir hizmet çözümümüz. Temel olarak TV stüdyolarında yapılan yayının benzerini yapmanızı sağlayan bir donanım.

Satın almanız gereken bir yazılım ve donanım bütünüdür. Temelde bir ürün satın alırsınız ve size bütünleşik bir sistem kurulumu gerçekleştirilir.

Kullanım alanı ve ihtiyaçlara yönelik olarak pekçok farklı versiyonu mevcut olsada en temel versiyonda, yaklaşık 1 metre eninde 2 metre yüksekliğinde bir reklam panosu benzeri donanım. Bu donanım içerisinde yüksek hızlı bir bilgisayar benzeri altyapısı ile görüntüleme, ses işleme vs. gibi pekçok farklı donanım, yazılım ve ara bileşenler içeren kompakt bir ünite ve o üniteye bağlı yönetim uzantı arabirimleridir.

Bizimle iletişime geçerek, demo stüdyomuzda ürünümüzü incelemek üzere görüşme talep edebilirsiniz.

Hizmetin çekirdeğinizi bir yazılım oluşturuyor. Bu yazılıma bağlı olarak Proximity iletim amaçlı ek donanımlar alabilirsiniz.

Bu tamamıyla sizin ihtiyacınıza bağlı. Temassız iletim için anahtarlık, kart, etiket gibi talepleriniz olmazsa, ilettiğiniz bilgiler doğrultusunda size hazırlanan dijital künye, elektronik olarak iletilebilir.

İlginizi çeken hizmetimiz hakkında iletişim de belirtilen e-posta adresine, talebiznile birlikte e-posta yollamanız yeterli, ilgili takım arkadaşımız size ulaşarak ihtiyacınız olan doğru hizmet için doğru fiyat bilgisini size iletecektir.

İletişimde de belirtilen info@vtsconnection.com adresimize talebinizi ilettiğinizde ilgili takım arkadaşımız size ulaşacak ve görüşme talebiniz doğrultusunda adresinizde size ilgili takım arkadaşımız ile randevu ayarlayacaktır. İhtiyacınıza uygun olarak bizim ofislerimizde ya da demo stüdyolarımızda görüşme gerekli ise bunu size bildirecek ve bu yönde bir görüşme ayarlayacaktır.

Hayır, hizmetlerimize ihtiyacı olan tüm gruplara hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizin doğası gereği kurumlar, kuruluşlar, şirketler ve organizasyonlar iş portföyümüzün önemli bir kısmını oluşturuyor, ancak bireysel hizmet alan birçok müşterimizde mevcut.

Evet yapıyoruz. Aslında sanal kongre ve sempozyum çalışmamız, fiziki sempozyum ve kongre çalışmalarında uzun yıllara dayanan tecrübelerimizin diğer uzaktan erişim hizmetlerimizle buluşmasıyla ortaya çıkan güncel versiyonlarından bir tanesi. Tüm sempozyum, kongre ve webinar etkinliklerinde Sanal, Hibrit ve geleneksel versiyonları ile birlikte hizmet seçeneklerimiz mevcut.

Teknik çözümlerimizin bazıları gerçekten çok karmaşık.Birisinin tüm teknik detaylara hakim olması için binlerce sayfalık teknik dökümanı incelemesi gerekli. Ama korkmayın, bu tip hizmetlerimizi de geliştirirken temel felsemizden uzaklaşmıyoruz. Biz teknik olarak arka planda ne kadar çalışıyorsak size o kadar az iş bırakıyoruz. Kontorollerini ve kullanımlarını neredeyse hiç teknik bilgisi olmayan kullanıcılara göre tasarlıyoruz. TÜm hizmetlerimizin amacı sizin hayatınızı kolaylaştırmak ve bağlantılarınızı güçlendirmek.

Çeşitli iş ortaklığı modellerimiz mevcut.Hizmetlerimizi alt kullanıcılara ulaştırmak üzere bizimle çalışmak istiyorsanız, info@vtsconnection.com adresine ileteceğiniz e-postada bunu belirtmeniz yeterli. İlgili takım arkadaşımız size ulaşarak süreç hakkında sizi bilgilendirecektir.