SEO

Bütünleşik yaklaşım

İzmir ve İstanbul ofislerimiz, Amerika ve Malta partnerliklerimiz ile; şirketler, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler, kamu kurumları ve dernekler için;

Teknoloji, tasarım, projelendirme, yönetim ve hukuksal danışmanlık ile bütünsel çözümler sunuyoruz.

Bütünleşik çözüm yaklaşımımız donanım, yazılım ve hizmet kategorileri altında geniş bir skalada yer almaktadır.

Aynı vizyonla yola çıkan partner ekibimiz alanında uzman, tasarımcı, yazılımcı, profesyonel yönetici, finans ve avukat kimlikleri ile inovasyon temelinde biraraya gelmiştir. Böylelikle kuruluşların farkında oldukları ya da olmadıkları gereksinimlerinde bütünleşik çözüm üretebilme kapasitesine sahibiz. Farklı departmanlarda farklı uzmanlıklarda personel çalıştırma ya da çözüm ortaklıklarının zorluklarını yaşamazsınız.

İşimiz, paydaşlarınız ile bağlarınızı geliştirmek

Yeni nesil stüdyo çözümlerimiz ile telekonferanstan, workshop’a kadar uzak bağlantı gereksinimlerini karşıladığımız sistemlerimiz en yeni ve inovatif çalışmalarımızdan sadece birisidir. Ekibimiz sayesinde teknoloji ve bilişim çözümlerimiz çok daha inovatif ve bütünleşik bir yapıdadır.

Mobil uygulama, internet sitesi, telekonferans yazılımları geliştirme ve tasarlama gibi ihtiyaç duyulan tüm yazılım geliştirme hizmetlerini karşılamaktayız.

Sosyal medya yönetimi, kurumsal kimlik çalışması gibi tasarım çalışmaları sektörde hakim olan yaklaşımın aksine yazılım uzmanları tarafından değil, ekibimizde yer alan tasarım uzmanları ya da yazılım ve tasarım ekiplerimizin ortak çalışması ile yapılmaktadır.

Yönetim ve hukuki danışmanlık gibi stratejik planlama çözümleri konusunda sıradışı yaklaşımlarımız mevcuttur. Hukuk ya da yönetim danışmanlığı alanlarında ekiplerimizin ortak çalışması sayesinde yönetim bilişim uzmanlığı gibi değişen gerçekliklere adapte danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Carousel Is Here